}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 736248 položek
39031124,- Kč
 
 
Achát
Achát

Rezonuje s 1. a 5. čakrou, mechový achát se 4. čakrou a bílý achát se 7. čakrou. 
Pojí se s planetou Měsícem.

Nejoblíbenější kámen starověku - vyráběly se z něj různé ozdobné předměty jako pečetidla, vázičky, brože apod. Od středověku platí za symbol zdatnosti a síly. Zaručoval pestré a rozmanité sny, výřečnost a duchaplnost. Mimo jiné také prý dokázal vyléčit mor. Zahradníkům měl pomáhat zvyšovat plodnost pěstovaných plodin.

Achát zaručuje dlouhý život, úspěch, dobré přátele a štěstí. Pomáhá nám udržet rovnováhu v každodenním životě, propůjčuje vyrovnanost a vytrvalost. Uvolňuje vnitřní zlobu a nastartovává proces vyrovnání se s realitou. Umožňuje zůstat věrni sobě samým ve všech situacích. Mužům zajišťuje přízeň žen.
Přitahuje dědictví a upozorňuje na skryté poklady.

Léčení: působí proti horečnatým infekcím, epilepsii a náměsíčnosti, bolestem hlavy, kožním nemocem. Léčí zrak, žaludeční a střevní potíže. Zmírňuje působení jedovatých látek v těle (např. následky kouření). Odstraňuje neklid, apatii, zmírňuje psychická onemocnění, dýchací potíže a sklerózu.

Mechový achát: uvolňuje napětí a stres. Dodává pocit bezpečí a radosti ze života. Na základě naprosté spontánnosti umožňuje zpracovat nové a mimořádné zkušenosti
Posiluje imunitní systém, stabilizuje zdraví a dobrý pocit ze života. Čistí krev v játrech a slezině, podporuje hojení ran.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 9 záznamů